fbpx

Support Lesbiens -

Táborská setkání

Milenium Tábor

12. 09. 2020

20:00

Festival Táborská setkání bude pokračovat v Mileniu i v sobotu. Druhý koncert v pořadí se ponese v moderním stylu poprock, kdy se v 21:00 představí středočeská kapela Czech it, kterou můžete znát například z rádia Evropa 2. Jako hlavní hvězbou večera vystoupí známá poprocková kapela Support Lesbiens. Složení kapel napovídá, že se můžeme těšit převážně na anglické texty doprovázené energickými rytmy. Poslední část večera se ponese ve stejném duchu jako v pátek.
 

⭐️ SUPPORT LESBIENS ⭐️

držitelé několika cen Anděl, poslední z řad ocenění získali v kategorii Rock and pop za nejlepší album roku – K.I.D. (2016)
autoři nespočtu zlatých desek a no. 1 hitů patří již přes dvacet pět let k nejúspešnějším tuzemským formacím
nespoléhají ale jen na osvědčené „staré“ hity a svoji pozici neustále posilují novými nahrávkami, kterými atakují radiové hitparády, prodejní žebříčky i nominace na hudební ceny
z posledního alba Glow vyšly 4 singly (Movin’ On, Brighter Day, Ocean a Little By Little), všechny zmiňované písničky patřily do TOP 5 nejhranějších skladeb v českých rádiích
věnují se aktivně i charitativní činnosti (dlouhodobá spolupráce s Avon, IKEM, Registr dárců kostní dřeně, aj.)
do svého repertoáru zařadili postupně i česky zpívané písně, které publikum přijalo více než dobře (Pohádka, Řeka, Země, Skořicová, Hazardér – textová spolupráce s Xindlem X, aj.)
kapela, která ma za sebou nespočet vystoupení v Čechách, ale i v zahraničí
první česká skupina, která zazněla na hudební televizní stanici MTV – vítězové prestižní hitparády World Chart Expres a zároveň Artist Of The Week stanice MTV
největší hity skupiny – In Da Yard, Sweet Little Something, Bet My Soul, Cliché, Pohádka, Movin’ On, Brighter Day, Little By Little

⭐️ CZECH IT ⭐️

česká, anglicky zpívající pop-rocková kapela z Benešovska. Skupina vznikla v roce 2011 a spolu s kamarádem z dětského domova ji založili Lucie Konečná a Rút Škvorová.
Úplně první představa o působení kapely byla jen skládání a hraní pro zábavu, na oslavách a akcích pro přátele. Postupem času ale docházelo k nabírání kamarádů a známých do kapely, k rozšiřování kapelních postů, nástrojů i k různým výměnám u nástrojů mezi samotnými členy uvnitř kapely. Složení i sestava nástrojů vývojem kapely vykrystalizovala a ustálila se na složení Daniel Marczell (zpěv, baskytara), Lucie Konečná (zpěv, piano), Rút Škvorová (housle), Tomáš Mudra (akustická kytara), Ondřej Skřivan (bicí), Dominik Krykorka (kytara). Všichni členové se věnují muzice při studiu nebo při zaměstnání.
První album „Find Your Way“ vydala skupina v roce 2015. Jako producent se na desce podílel Daniel Marczell. Pod texty a hudbou všech písní je podepsaná Lucie Konečná. K písním „Secrets“ a „For This Time“ z debutového alba kapela natočila videoklipy.
Zlomovým rokem byl pro kapelu rok 2018. Jako speciální host byli Czech It součástí Podzim tour 2018 písničkáře Pekaře. V květnu 2018 nasadila Evropa 2 jejich píseň Unexpected do rotace rádia Evropa 2, kde se sedm týdnů držela na předních příčkách hitparády E2 Music Chart, z toho čtyřikrát na příčce první. Unexpected se zároveň stala pro rok 2018 sedmičkou z TOP 25 nejoblíbenějších písní rádia Evropy 2. V hudebních cenách magazínu iReport Žebřík obsadili Czech It 3. místo v kategorii Objev roku a v březnu 2018 získali Divokou kartu hudebních cen Evropy 2. V roce 2019 se s písní Mills umístili jednou na druhém a následně šestkrát na prvním místě v Evropa 2 Music Chart.
V roce 2019 vystřídal post bubeníka Miloš Majlo Filip. V témže roce na podzim vydali druhé studiové album s názvem #TOTHESTARS. Album se natáčelo u kapely ve zkušebně, mixovalo se na Novém Zelandu a masterovalo v Nashvillu.

Vstupné ?

PŘEDPRODEJ
– jednodenní 290 Kč (11.9.)
– dvoudenní 490 Kč (11.9 TURBO a 12.9. Support Lesbiens)
 
NA MÍSTĚ
– jednodenní 350 Kč

Support Lesbiens -

Táborská setkání

12. 09. 2020

Milenium_logo
VSTUPENKY