fbpx

Maturitní ples

IT4 COP Sezimovo Ústí
15. 4. 2022

19:00

🥂 Nejmaturák
🥁 kapela: Blueband
🎤 moderátor: Basslicker
Naši maturanti:
IT4
🕺Bauer Jiří
🕺Hodina Ondřej
🕺Jalovecký Tadeáš
🕺Jirsa Michael
🕺Launa Jiří
🕺Novotný Tomáš
🕺Peterka Zbyněk
🕺Plechatý David
🕺Poslušný Richard
🕺Strnad Aleš
🕺Strnad Pavel
🕺Šimoušek Tomáš
🕺Tetour Robin
EP4
🕺Černý Dominik
🕺Flášar František
💃Grymová Anna
🕺Hemer Matyáš
🕺Petrů David
🕺Přikryl Adam
🕺Sklenář Jan
🕺Staněk Matyáš
🕺Staněk Matyáš
PO2
💃Babická Monika
💃Bartáková Vendula
💃Baštýřová Andrea
🕺Čítek Jindřich
💃Doláková Kristýna
🕺Fišer Adam
🕺Fišer Vojtěch
💃Hladíková Jana
💃Hovorková Pavla
💃Kaňáková Magdaléna
💃Kolmannová Veronika
💃Kořenová Natálie
💃Mudruňková Anna
💃Nedvědová Natálie
🕺Novák Vít
💃Podlesná Markéta
🕺Zbirovský Marek
Třídní učitelka IT4 Ing. Alena Georgievová
Třídní učitel EP4 Mgr. Zdeněk Horký
Třídní učitelka PO2 Ing. Jana Frejlachová
Ředitelka školy COP: doc. PhDr. Mgr. Hrušková Lenka, Ph.D.
Ředitel školy SSJS: Mgr. Radek Cícha

Maturitní ples

IT4 COP Sezimovo Ústí
15. 4. 2022

Další nejbližší akce

David Koller
11. 3. 2022
Peshata + Swingband
19. 3. 2022
Tomáš Klus
25. 3. 2022
PEKAŘ + Kowall Company
1. 4. 2022
Ben & Mateo
2. 4. 2022
AC/CZ - "Top AC/DC tribute show" v Táboře
9. 4. 2022
Maturitní ples
15. 4. 2022
Vypsaná Fixa & Mňága a Žďorp
16. 4. 2022
Hana Zagorová
21. 4. 2022

Maturitní ples

IT4 COP Sezimovo Ústí
15. 4. 2022

19:00

Popis

🥂 Nejmaturák
🥁 kapela: Blueband
🎤 moderátor: Basslicker
Naši maturanti:
IT4
🕺Bauer Jiří
🕺Hodina Ondřej
🕺Jalovecký Tadeáš
🕺Jirsa Michael
🕺Launa Jiří
🕺Novotný Tomáš
🕺Peterka Zbyněk
🕺Plechatý David
🕺Poslušný Richard
🕺Strnad Aleš
🕺Strnad Pavel
🕺Šimoušek Tomáš
🕺Tetour Robin
EP4
🕺Černý Dominik
🕺Flášar František
💃Grymová Anna
🕺Hemer Matyáš
🕺Petrů David
🕺Přikryl Adam
🕺Sklenář Jan
🕺Staněk Matyáš
🕺Staněk Matyáš
PO2
💃Babická Monika
💃Bartáková Vendula
💃Baštýřová Andrea
🕺Čítek Jindřich
💃Doláková Kristýna
🕺Fišer Adam
🕺Fišer Vojtěch
💃Hladíková Jana
💃Hovorková Pavla
💃Kaňáková Magdaléna
💃Kolmannová Veronika
💃Kořenová Natálie
💃Mudruňková Anna
💃Nedvědová Natálie
🕺Novák Vít
💃Podlesná Markéta
🕺Zbirovský Marek
Třídní učitelka IT4 Ing. Alena Georgievová
Třídní učitel EP4 Mgr. Zdeněk Horký
Třídní učitelka PO2 Ing. Jana Frejlachová
Ředitelka školy COP: doc. PhDr. Mgr. Hrušková Lenka, Ph.D.
Ředitel školy SSJS: Mgr. Radek Cícha

Vstupné