fbpx

Queenie

Milenium Tábor

23. 10. 2021

19:00

Vstupné

Předprodej: od 390 Kč

Nový termín akce, na kterou se všichni těšíme!

⭐️23.10.2021 ⭐️

Vstupenky zůstávají v platnosti a předprodej poběží dále:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/20588-queenie
Buďte s námi i nadále! ?
_____________
Po dlouhé době otevřeme brány táborského multikulturního centra MILENIUM. Novou éru zahájíme s opravdu výjimečnou kapelou, která patří k absolutní špičce a to nejen v České republice.
Queeníe vyprodali oba své koncerty v pražské O2 aréně za rekordně krátkou dobu a to vypovídá samo o sobě. Táborské publikum je má v živé paměti z nezapomenutelného vystoupení při příležitosti Táborských slavností v roce 2019.

Zapište si do diářů tento významný datum! Vše vypukne v sobotu 23.10.2021. První otevření dveří veřejnosti, a tím zahájení programu, proběhne v 19:00!

◾◼️ MILENIUM TÁBOR ◼️◾
Začátek 19:00 hod

Kapela Queenie pochází z Prahy, byla založena roku 2006 a za dobu své existence se z ní stala suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost podpořena vlastním zvukařem, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění. Uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo, jsou žádaným interpretem na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru a několikrát ročně odjíždí na koncertní turné do skandinávských a jiných evropských zemí. V dubnu 2018 měl v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie s Queenie v hlavní roli. QUEENIE – world Queen tribute band reprezentuje absolutní špičku svého žánru.

Předkapela: MELODIKUM.cz

Vstupné:
◾ Předprodej:
1. vlna 390 Kč – Vyprodáno! ❌
2. vlna 490 Kč – PRÁVĚ V PRODEJI! ✅
https://www.smsticket.cz/vstupenky/20588-queenie

◾ Na místě: 590 Kč

◾◼️ www.milenium-tabor.cz ◼️◾

Nezapomeňte nás sledovat – brzy zveřejníme další akce! ?
FB: Milenium Tábor
Insta: https://www.instagram.com/milenium_tabor/

Queenie

23. 10. 2021

Další nejbližší akce

VSTUPENKY